מיומנויות ניהול בעולם התעסוקה המשתנה

מטרת הקורס: להכשיר מנהלים בדרגי ביניים לתפקידי ניהול מתקדמים בארגונים שונים. להקנות ידע בנושאי ניהול בכלל בדגש על תחומי הניהול הפרקטי.
קהל יעד: מנהלים צעירים בראשית דרכם וראשי צוותים לתפקידי ניהול, כמו כן הקורס מיועד למעוניינים להפיק מעובדיהם
קורס ניהול המפתח מיומנויות והכשרה לשימוש בכלים מתקדמים עבור מנהלים
זמנים ורשימת נושאים

תוכנית קורס – מיומנויות ניהול בעולם התעסוקה המשתנה

ניהול לעולם תעסוקה משתנה, מה הוא:

ניהול בעידן מתקדם בו כולם פועלים בכפר גלובאלי תחרותי אחד, המושתת על הבנה מעמיקה וכוללת להמיר את האסטרטגיה והחזון של בית העסק והמנהלים בו לתוצאות מדידות שניתן לכמת אותם, תוך מקסום הכישורים של עובדי הארגון.

מנהל, מנהיג ומה שבניהם- על מנת לנהל את העובדים ובהמשך להיתפס כמנהיגם נדרש זמן. כאשר נקודת המוצא שמנהל טוב מנהל אנשים ולא משימות עבודה המוטלות עליו.קורס מימוניות ניהול מוביל למנהיגות, באמצעות לימוד גישות שונות, מקנה למנהל כלים פרקטיים המניעים אותו למיצוב של מנהיג מול אנשיו.

האתגרים הרבים מולם ניצב המנהל בעולם התעסוקה המשתנה והתחרותי מחייב שליטה בקשת רחבה של גישות ניהול בדגש על קבלת החלטות רציונאליות, לשם קבלת החלטות ניהוליות.

מטרת הקורס: להכשיר מנהלים בדרגי ביניים לתפקידי ניהול מתקדמים בארגונים שונים. להקנות ידע בנושאי ניהול בכלל בדגש על תחומי הניהול הפרקטי.

משך הקורס: הקורס הינו 40 שעות לימוד במסגרת 10 מפגשים אחה"צ, בין השעות: 14:30-20:45

 

** הקורס כולל מפגש אימון אישי בן 50 דקות עם גב' קרן גל חן, מנהלת אקדמית של בית הספר לניהול בקריה

האקדמית אונו, לידר לימודי חוץ.

 

שיטת הלימוד:

הקורס משלב הרצאות בשילוב סדנאות, בשיטה חווייתית ויישומית על פי גישות ניהול שונות.

מנהלת אקדמית- גב' קרן גל-חן MBA

 

נושאי לימוד:

תקשורת בינאישית- כולנו מתקשרים ברמת היום יום אך האם אנו יודעים איך לתקשר עם כל אדם/עובד/מנהל בהתאם לסגנון התקשורת שלו

האם אנו בטוחים כי התקשורת שלנו עם אנשים מסביבנו היא תקשורת אפקטיבית ? מהו תפקיד התקשורת בחיינו הארגוניים תקשורת בינאישית בלתי מילולית שפת גוף- גופנו מעביר מסרים לסובבים אותנו באמצעות מחוות ותנועות גוף, האם אנו יודעים לפענח מסרים אלו. כיצד מסרים אלו יכולים לעזור לנו לנהל יותר טוב את העובדים שלנו

אינטליגנציה רגשית – מהי אינטליגנציה רגשית ? האם היא מולדת או נרכשת.  למה היא כל כך חשובה לכל מנהל? ומה אני יכול לעשות בכדי לשפראת האינטליגנציה הרגשית שלי?

עבודת צוות – כיום אנו כארגון עוברים לעבוד יותר ויותר בצורה צוותית. מהי עבודת צוות איכותית? כיצד מתגבש צוות בארגון ? מה חשיבות המנהל בגיבוש הצוות והפעלתו?

ניהול זמן – זמן הוא הדבר היחידי שלא ניתן לקנות בכסף, אז מה עושים לומדים כיצד לנהל את הזמן יותר טוב ולא לתת לזמן לנהל אותנו

הנעת עובדים – האם הנעה פרושה הוצעה כספית לארגון מה עושים כשאין כסף איך מניעים עובד? האם הנעת עובדים יכולה להביא אותי באמת להישגים כל כך?

ניהול ומנהיגות – האם כל מנהל הוא מנהיג? מה ההבדל בין מנהל ומנהיג  אילו כלים מנהיגותיים יכול המנהל להביא ליידי ביטוי בניהול העובדים שלו .

אימון בניהול – ניהול עובדים מדור ה - x ומדור ה - y המתמקד בהגשמה עצמית, מחייב אותנו כמנהלים לניהול תהליכים אימוניים עם עובדינו, זיהוי חזקות וחולשות של עובד וניהול בהתאמה שלו , הצבת חזון ארגוני לעובדים הגדרת יעדים ומטרות ועוד

ניהול מו"מ- מהו win win ניהול משא ומתן,מהו משא ומתן טוב, כלים במשא ומתן בעבודה עם עובדים עם לקוחות ועם ספקים

יצירתיות בניהול – יצירתיות היא דרך חשיבה אשר יכולה לסייע לנו בכול תחומי הארגון ובניהול בפרט, במהלך היומיום אנו נתקלים בסוגיות שונות

המצריכות קבלת החלטות מגוונות מפעם לפעם כמו גם התמודדות שונה יצירתיות היא הכלי המרכזי אשר יש לה את היכולת לעזור לנו להתמודד עם סוגיות אלו בהצלחה רבה.

לסיכום,

קורס ניהול מתקדם בעולם התעסוקה המשתנה מתמקד ביצירת מיצוב, תועלת ובידול בקרב דור המנהלים החדש

המאפשרים לבתי העסק יצירת שורת מנהלים שתאפשר התמודדות עם האתגרים של הכפר הגלובאלי המשתנה

והתחרותי, תוך יצירת יתרון ניהולי מתקדם מול המתחרים באותה קטגורית עיסוק הקורס מציג את הגישות

המתקדמות ביותר כיום בניהול בדגש על הקניית ארגז כלים מעשיים ופרקטי.

ליצירת קשר טלפון
8109*
03-5680888
פקס
03-5680899
לקבלת מידע נוסף והרשמה