הקורסים המקצועיים והמובילים עם מיטב המרצים בארץ!

 • ימי עיון וקורסים פיננסים
 • הדרכות פנים ארגוניות
 • השתלמויות חשבי שכר
 • קורסי אקסל

הקורסים הקרובים

 • השתלמות חשבי שכר בכירים מוסמכים - 2024

  31.12.2024

  השתלמות חשבי שכר בכירים מוסמכים - 2024

  ההשתלמות השנתית של מכללת חשבים והיחידה ללימודי תעודה והמשך של הקריה האקדמית אונו, השילוב המוביל בישראל חשבי שכר, מזמינים אתכם להשתלמויות מקצועיות עם מיטב המרצים בתחום! לבחירתכם, בזום/פרונטלי בפריסה ארצית

  למידע נוסף
 • עדכונים חיוניים במיסים: סדרת הרצאות למייצגים

  31.12.2024

  עדכונים חיוניים במיסים: סדרת הרצאות למייצגים

  הוראות ניהול ספרים, טופס 161, מס ערך מוסף – הלכה למעשה, מיסוי שכירים, מודל חשבוניות ישראל, מיסוי שכירים – לגבי תקופת שירות מילואים שהוא שירות חירום

  למידע נוסף
 • אנגלית עסקית לרו"ח, חשבי שכר וסמנכלי כספים

  02.09.2024

  אנגלית עסקית לרו"ח, חשבי שכר וסמנכלי כספים

  מטרות הקורס הן להקנות לרואי חשבון, חשבי שכר וסמנכ"לי כספים כלים להתמודות טובה יותר עם אנגלית בעולם הפיננסי, עם דגש על מיומנויות דיבור ואוצר מילים. בקורס נתרגל שיחה באנגלית בכל שיעור והצגת תכנים מול הכיתה שמטרתם דיבור מול קהל ושפה שוטפת ומקצועית באנגלית. על מנת ללטש את השפה ושטף הדיבור נלמד דקדוק.

  למידע נוסף

מי אנחנו

מכללת חשבים מקיימת כנסים, ימי עיון, והשתלמויות חשבי שכר, הנחשבות לטובות ביותר בארץ. המכללה מקיימת גם סדנאות, קורסים, אירועים עסקיים והדרכות פנים ארגוניות המותאמות לצורכי הארגון ולדרישותיו. מטרת פעילויות המכללה היא להדריך ולעדכן בכל השינויים החלים בחוקים ובתקנות, ולסייע לכם בכל סוגיה מקצועית שתעלה במהלך עבודתכם. מרצי המכללה, המובילים בתחומם, יעבירו לכם את ההכשרה המקצועית העדכנית והמקיפה ביותר. חשבים מקדמת ערכים של שירות, אמינות ומקצועיות למען הצלחתם של אנשי המקצוע שהיא משרתת.

חברת חשבים מקבוצת Guideline היא חברת שירותי המידע הגדולה ביותר בישראל בתחומי המיסוי, העבודה, הפנסיה והגמל. חשבים, שפועלת כבר 30 שנה, נחשבת בת סמכא בתחום זה ונותנת שירות מקצועי ומקיף למרבית הארגונים והחברות במשק. באמצעות המענה האנושי המקצועי ממיטב המומחים, מספקת החברה לאלפי לקוחותיה פתרונות טכנולוגיים וכלים מקצועיים כמו מחוללים ומחשבונים חכמים, מאגרי מידע מקיפים ומבזקים, חדשות ועדכונים חשובים.

מבין לקוחותנו

clal
harel
hevrat-hashmal
vishay
phoenix
brooks
namal-haifa
max
meuchedet
macabi
tmf
bdo

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם